+370 698 15727
info@lmsgamta.lt
Address
Kauno g.12, Vilnius

Warning: Parameter 1 to kc_action_the_post() expected to be a reference, value given in /home/lmamta/domains/lmsgamta.lt/public_html/wp-includes/class-wp-hook.php on line 326
Loading Events

« All Events

  • This event has passed.

Tarptautinė medžioklės trofėjų paroda Raudondvaryje “Gamta -visų namai”

May 13, 2023 @ 10:00 - July 15, 2023 @ 20:00

2023 m. gegužės 13 d. Raudondvario dvare ( Kauno r.) Lietuvos medžiotojų sąjunga “Gamta” kartu su Sūduvos medžiotojų sąjunga, Lietuvos medžiotojų draugija, Vytauto didžiojo universitetu, Kauno rajono savivaldybe, kuris turi muziejaus statusą, atidarys medžioklės trofėjų parodą “GAMTA – VISŲ NAMAI”. Paroda veiks iki pat 2013m.liepos mėn.
Norime pasidžiaugti, kad Raudondvario dvaras nuo šiol turi ir muziejaus statusą, todėl šioje parodoje lankytojai galės pamatyti ne geriausius Lietuvoje sumedžiotų žvėrių trofėjus, bet ir saugomų bei retų gyvūnų ir paukščių iškamšas, muliažius. Taip pat vyks ir gamtos fotografo Mariaus Čepulio nuotraukų paroda. Šalimais bus galima susipažinti su biotechninių įrenginių pavyzdžiais, o savaitgaliais vyks išskirtinės edukacinės programos tiek suaugusiems tiek mažiesiems gamtos mylėtojams (gaudysime drugelius, šikšnosparnius, susipažinsime su medžioklinių šunų veislėmis, retų ir nykstančių rūšių biologija ir išsaugojimo galimybėmis, medžioklės kultūra, žvėrių ir paukščių balsais, medžioklėje naudojamais plėšriaisiais paukščiais ir t.t.).
2018 metų parodą šiame dvare aplankė virš 40 000 lankytojų, tarp jų buvo ir gausus užsienio delegacijų skaičius.
Tikime, kad būsima 2023 metų paroda ne tik prisidės prie medžioklės kultūros puoselėjimo bet ir suartins medžiotojų, aktyvių aplinkosaugininkų bei visos Lietuvos žmonių bendruomenes, parodys medžioklę iš gerosios pusės bei prisidės prie Lietuvos bendruomenės švietimo.